СПАСАЮЧИСЬ ВІД ВІЙНИ, ВОНИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ ПРО УКРАЇНУ

У скрутні та важкі для українців часи, що пов’язані з повномасштабним вторгненням російських окупантів в Україну, мешканка Києва Олена Сивець вимушена була з діточками залишити рідне місто та шукати притулку в Німеччині.
 
У найстрашніші дні війни багато людей вимушені були покинути свої домівки заради своїх дітей, шукаючи прихисток в інших країнах.
Олена, отримавши прихисток та допомогу в Німеччині, ні на мить не забувала про Україну, українців та рідне місто Київ. Вона та її знайомі в Німеччині збирають та направляють гуманітарну допомогу як співвітчизникам, так і нашим бійцям ЗСУ, що боронять Державу від ворога на передовій.
 
Справжня  патріотка України Олена Сивець прислала Громадській організації «Просто та Дієво» чергову гуманітарну допомогу, яку вона разом із співвітчизниками зібрала у Німеччині.
 
Голова ГО «Просто та Дієво» Лариса Дасік каже, що, зокрема, завдяки допомозі таких патріотів нашої Держави, як Олена Сивець, у ГО є можливість допомагати та підтримувати наших бійців ЗСУ на передовій. І саме завдяки таким патріотам ми обов’язково переможемо російських окупантів.
 
Голова ГО «Просто та Дієво» Лариса Дасік подякувала за допомогу Олені Сивець та всім небайдужим українцям, які допомагають волонтерам Громадської організації у спільній боротьбі з російським ворогом. Також Лариса  Дасік побажала Олені скорішого повернення додому.
 
Слава Україні! Героям Слава!