ДРУЗІ ІЗ АМЕРИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОПОМОГАТИ БФ «ВОЛОНТЕРИ ОБОЛОНІ»

Волонтер від Бога – американка з Аляски Sharon та її колега з Канади Gabrielle привезли благодійному фонду «Волонтери Оболоні» чергову очікувану гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Карітас Польща», що призначена для біженців з окупованих та постраждалих від російського агресора територій України.

 

До столиці майже кожного дня приїжджають українці з окупованих російським агресорами територій. Люди, які втратили все: свої домівки, можливість працювати та заробляти та мирно жити у себе вдома зі своїми родинами.

На жаль соціальні служби не можуть впоратись з таки напливом вимушених переселенців та оформляють документи дуже повільно, а грошова допомога від держави надходить лише через декілька місяців. Саме тому внутрішньо переміщені особи вимушені шукати волонтерські організації та звертатися до них, щоб ті, в свою чергу, допомогли продуктами харчування, засобами особистої гігієни, одягом та іншими речами першої необхідності.

 

Завдяки благодійному фонду «Карітас Польща» та безпосередньо Sharon та Gabrielle «Волонтери Оболоні» мають можливість допомагати тим людям, які під час війни втратили все та були вимушені покинути свої домівки й переїхати до Києва.

Благодійний фонд «Волонтери Оболоні» висловлює свою щиру вдячність благодійному фонду «Карітас Польща» та особливо Sharon і Gabrielle за те, що вони не залишились осторонь викликів, які стоять зараз перед нашою державою.