Волонтери Оболоні та пересічні громадяни роблять одну справу.

Представники благодійного фонду «Волонтери Оболоні» завітали до своїх колег, що розташувались у середній школі № 210 Оболонського району.

Цей осередок волонтерів очолює Лариса Дасік з перших днів війни. Лариса та її подруги Ірина Шамрай, Вікторія Спіріна та Олена Бояринцева, об’єднавшись з громадський рухом «Волонтери Оболоні», створили на базі середньої школи № 210 осередок громадського руху, який допомагає покинутим людям похилого віку, інвалідам та людям постраждалим від російської агресії.

Під час волонтерської діяльності до дівчат приєднувались й зараз продовжують приєднуватись мешканці Києва та переселенці, які допомагають плести маскувальні сітки для бійців ЗСУ та «кікімори» для снайперів на передову.

На допомогу дівчатам приходять люди різного віку зі словами: «Чим я можу допомогти волонтерам, які допомогли мені та моїй родині в важкий період». І таких людей дуже багато.

Цим людям свого часу Лариса та її подруги надали допомогу, комусь речами, комусь їжею, а комусь й дахом над головою. І тепер вдячні люди, отямившись після вимушеного переїзду з окупованих територій, приходять та допомагають «Волонтерам Оболоні», які з громадського руху перетворились на благодійний фонд.

Фото.

 

І це дуже добра справа, бо разом волонтери зможуть більше допомогти тим людям, хто найбільше потребує допомоги, а також й нашим захисникам на передовій, які боронять нас з вами від російського агресора.

Представники благодійного фонду «Волонтери Оболоні» вирішили віддячити людям, які плетуть захисні сітки для бійців ЗСУ та «кікімори» для снайперів на передову словами щирої подяки та харчовими наборами.

МИ РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО ВОРОГА!

ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!