ВОЛОНТЕРИ ОБОЛОНІ: “НЕ ДАМО ВІЙНІ ЗНИЩИТИ НАШІ РОДИНИ”

Через соціальні мережі з благодійним фондом “Волонтери Оболоні” зв’язалась пані Людмила, яка, перебуваючи на восьмому місяці вагітності, через війну була змушена виїхати з Чернігова разом з семирічною дитиною та потребувала речей для доньки. Під час розмови з нею наш представник Олексій Ангеловський дізнався, що вона проживає разом з Анною з Павлограду (Дніпропетровська область) та Інною з Комсомольську (Полтавська область), які зі своїми дітьми також залишили свої домівки.
Дізнавшись про це, Олексій запросив усіх трьох мам разом з їхніми дітьми до нашого волонтерського штабу, аби ми змогли забезпечити їх всім необхідним. Окрім речей, дитячого харчування, засобів гігієни, та особистого набору для кожної сім’ї від “Карітас Польща”, «Волонтери Оболоні» постарались подарувати дітлахам трошки радості та веселих емоцій.
Наш волонтер Константин Викторович Пузирь навіть зіграв для них роль своєрідного Діда Мороза😜.

Цього ж дня до нас завітала сім’я з двома дітьми з Сєвєродонецьку. Після недовгої розмови ми дізнались, що й вони були змушені швидко покидати свої рідні місця через російську агресію і майже не мають, що вдягти.
Вони також отримали від “Волонтерів Оболоні” одежу та пакунок від “Карітас Польща”.
Дякуємо Благодійному фонду “Карітас Польща”, який передав в Україну набори, які включають в себе майже всі речі та продукти першої необхідності для сімей, що були змушені евакуюватись через війну.
Окрема подяка нашим іноземним друзям Шерон та Робертсу, які доправили ці набори до Києва, де їх вже почали отримувати українські родини.