Лялькове диво для наймолодших

2-го квітня на станції київського метрополітену «Героїв Дніпра», яка з початком російсько-української війни стала прихистком для багатьох сімей не лише оболонців, а й вимушених переселенців з Київської області, відбулась лялькова вистава-урок «Мишка та рожева стрічка», автора і режисера, заслуженого діяча мистецтв України Руслана Неупокоєва.

Організацією та підготовкою заходу займались представники громадського руху «Волонтери Оболоні» спільно з Київський академічний театр ляльок за підтримки та сприяння начальниці станції метро «Героїв Дніпра» Галини Дмитрівні Чуприни.

Саму виставу діти дивились не відводячи погляд, цілковито занурюючись у захопливу історію пригод пихатої Мишки та радо приймали участь в інтерактивній грі разом з акторами. Одним з провідних інтерактивних засобів вистави було повторення шкільної програми з англійської мови в ігровій формі. Як виявилось, це було корисно не тільки дітям, а й багатьом дорослим, які з радістю підключались до дійства.

Крім яскравих емоцій, які маленьким глядачам подарували актори лялькового театру, діточки додатково отримали від громадського руху «Волонтери Оболоні» солодкі подарунки та іграшки.

Представники громадського руху «Волонтери Оболоні» наголосили, що й на далі будуть організовувати та проводити подібні заходи, щоб дітки та їх батьки хоча б на деякий час забули про жахи війни та змогли поринути в атмосферу мирного часу.

Разом ми переможемо!

Все буде Україна